Szczęśliwa wygrana Wieży

W ósmej kolejce ligi klasy "A" Wieża Postomino wygrała w Postominie po niesamowitej końcówce z Płomień Jeżyczki 3:2. Po nocnych ulewach spotkanie odbyło się na grząskiej murawie, gdzie granie piłką po ziemi w niektórych sektorach boiska była niemożliwa. Na pewno taka murawa sprzyjała gościom, iż Płomień gra bardzo twardo i walecznie. Po pierwszej połowie Wieża przegrywała jedną bramkę, ale kolejny raz nie wykorzystała wiele dogodnych sytuacji aby rozstrzygnąć spotkanie już w pierwszej połowie. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, Wieża dążyła do wyrównania ale to Płomień wykorzystał stały fragment gry i z rzutu wolnego podwyższyli na 2:0. Do końca meczu zostało dziesięć minut i Wieża postawiła wszystko na jedną kartę co skutkowało i wciągu siedmiu minut strzeliła trzy bramki.

Można powiedzieć, że zwycięstwo było szczęśliwe lecz to szczęście było wymuszone ciągłym atakiem na bramkę rywala. Takie zwycięstwo w ostatnich minutach jeszcze więcej wzmocni morale drużyny.

Wieża Postomino - Płomień Jeżyczki 3:2 (0:1)

Bramki:

0:1 - Mariusz Jacewicz - 4' minuta

0:2 - Marcin Kołodziej - 79' minuta

1:2 - Dawid Wierzbowski - 83' minuta

2:2 - Eryk Sobczak - 88' minuta

3:2 - Karol Stankowski - 90' minuta

Skład Wieży: Dybiec - Ludwicki, Gronkiewicz P., Wierzbowski D., Piasecki - Stankowski, Krajewski, Lachowicz, Ciesielski, Sobczak - Tomczyk (67' Murawiecki)