Kolejna wygrana!

W siódmej kolejce ligi klasy "A" Wieża Postomino pojechała do Sieciemina z gołą jedenastką bowiem z różnych przyczyn nie mogli wystąpić Krajewski, Lachowicz, Stankowski oraz Gronkiewicz Dawid. Tamtejsza drużyna Start Iskra Mokre grała od początku spotkania bardzo twardo, skutkiem czego zakończyli mecz w dziewiątkę. Niestety duża presja wywołana na sędziego głównego przez kibiców Iskry oraz dwie czerwone kartki, zmusiły sędziego ukarania Kamila Jachemka także czerwoną kartką po zwyczajnym faulu na połowie boiska. Pierwsza połowa zakończyła się 2 :2, gdzie Postomino nie wykorzystało dużo możliwości do strzelenia bramki i mogła już wysoko prowadzić z przeciwnikiem. Dopiero w drugiej połowie pękł worek z golami i Wieża wbiła rywalem kolejne pięć bramek.

Start Iskra Mokre - Wieża Postomino 2:7 (2:2)